Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie


Wydrukuj tę stronę

Ogłoszenia o wynikach

 

 

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie informuje, iż przetarg na budowę systemu monitoringu wizyjnego na osiedlach Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie, przeprowadzony w dniu 15.02.2018 r., w oparciu o Regulamin zlecania usług i dostaw obcym wykonawcom w Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie, najkorzystniejszą ofertę złożyła firma:

lut 23, 2018

 Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie informuje, że przetarg na budowę telekomunikacyjnej kanalizacji kablowej na osiedlach Szaniawskiego i Szopena w Lubartowie. Przebudowę dróg wewnętrznych wraz z miejscami postojowymi w osiedlach Garbarskie i Szopena  w Lubartowie z dnia otwarcia ofert 22.02.2018 r.

lut 22, 2018

 

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie informuje, że  w przetargu na przebudowę dróg wewnętrznych poprzez ich dostosowanie do wymagań przeciwpożarowych wraz z budową parkingów, ciągów pieszych w osiedlach: Garbarskie, Szopena, Cmentarna  w Lubartowie. Przebudowa i zabezpieczenie linii elektroenergetycznych i oświetlenia kolidującego z przebudową dróg oraz przebudowa i zabezpieczenie istniejącej infrastruktury teletechnicznej TPSA kolidującej z przebudowa dróg, z dnia otwarcia ofert 16.02.2018 r.

lut 22, 2018

  

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie informuje, że przetarg na budowę telekomunikacyjnej kanalizacji kablowej na osiedlach Szaniawskiego i Szopena w Lubartowie. Przebudowę dróg wewnętrznych wraz z miejscami postojowymi w osiedlach Garbarskie i Szopena  w Lubartowie

lut 6, 2018

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie informuje, że przetarg na wykonanie robót budowlanych 

sie 22, 2017

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie działając na podstawie Regulaminu zlecania usług i dostaw obcym wykonawcom w Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie informuje,

lip 11, 2017

Strona 1 z 2  >   >>strony internetowe lublin