Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie


Wydrukuj tę stronę

Mieszkania

 Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie, ul. Cicha 6 organizuje aukcję (przetarg ustny nieograniczony) na ustanowienie i przeniesienie odręnej właśności lokalu mieszkalnego o powierzchni 48,09 mpołożonego na III piętrze w budynku przy ul. Powstańców Warszawy 71 w Lubartowie.

pa 2, 2017

 

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie, ul. Cicha 6 organizuje aukcję (przetarg ustny nieograniczony) na ustanowienie i przeniesienie odręnej właśności lokalu mieszkalnego o powierzchni 44,38 mpołożonego na IV piętrze w budynku przy ul. Lipowa 1A w Lubartowie.

 

lip 11, 2017

 Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie, ul. Cicha 6 organizuje aukcję (przetarg ustny nieograniczony) na ustanowienie i przeniesienie odręnej właśności lokalu mieszkalnego o powierzchni 44,38 m2 położonego na IV piętrze w budynku przy ul. Lipowa 1A w Lubartowie.

maj 23, 2017

 Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie, ul. Cicha 6 organizuje aukcję (przetarg ustny nieograniczony) na ustanowienie i przeniesienie odrębnej własności lokalu mieszkalnego o powierzchni 60,30 mpołożonego na III piętrze w budynku przy ul. Powstańców Warszawy 73 w Lubartowie.

mar 28, 2017strony internetowe lublin