Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie


Wydrukuj tę stronę

Lokale użytkowe

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie informuje, iż posiada do wynajęcia następujące lokale użytkowe:

  • Lokal 49,20m2 w bloku przy ul. Mickiewicza 8A
  • Lokal użytkowy o powierzchni 33,35 m2 w budynku przy ul. Zielonej 9 w Lubartowie z przeznaczeniem na działalność gospodarczą, położony na poziomie wysokiego parteru. Lokal jest w dobrym stanie technicznych, wyposażony w niezbędne media i udogodnienia.
  • Lokal użytkowy o powierzchni 39,40 m2  położony przy ul. Lipowej 8A w Lubartowie. Lokal położony jest na I piętrze, w bezpośredniej bliskości klubu ZGODA, a budynek zlokalizowany jest w atrakcyjnym miejscu Lubartowa - przy jednej z głównych ulic, w pobliżu przystanku autobusowego.
  • Piwnice o powierzchni około 150 m2 położone pod budynkiem przy ul. Lubelskiej 59 w Lubartowie z możliwością przystosowania na lokale użytkowe. Istnieje możliwość wyodrębnienia 2 – 3 niezależnych lokali. Budynek przy głównej ulicy miasta, w pobliżu przystanku autobusowego, ciągów komunikacyjnych do szkół i szpitala. W pobliżu parking na 20 samochodów.
  • Lokal użytkowy o powierzchni 35.37 m2 znajdujący się przy ul. Lubelskiej 59 (wejście od rampy) w Lubartowie. Lokal położony jest przy głównej ulicy miasta. Lokal może być przeznaczony na sklep lub inną działalność gospodarczą
  • Lokal użytkowy o powierzchni 35,50 m2 znajdujący się przy ul. ks. J. Popiełuszki w Lubartowie. Lokal może być przeznaczony na sklep lub inną działalność gospodarczą   

Kontakt  – tel 81 463-90-16.

 strony internetowe lublin